Hem elegant hem de sportif parçaları başarıyla kombinleyen ve bu stili çeşitli aksesuarlarla zenginleştiren ünlü iş adamı, iş yaşantısında başarılı olma kurallarından birinin de daima şık gözükmek olduğunu belirtiyor.

 

Uyarlar Demir çelik A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Lami Uyar iş dünyasındaki başarılı çalışmalarının yanı sıra sosyal yaşam dünyasındaki duruşu ve şıklığıyla katıldığı davetlerde dikkat çekiyor. Sosyal yaşam dünyasındaki yerini her geçen gün yeni etkinliklerle geliştiren Lami Uyar davetlerin de aranılan ismi durumunda… ünlü iş adamı katıldığı tüm davetlerde her daim şık ve özenli tarzıyla objektiflerimize yansıyor. Her mevsimde o dönemin modasına uygun şekilde gardırobunu şekillendirdiğini belirten Lami Uyar hem elegant hem de sportif kombinlerle modaya olan bilgisini de kanıtlıyor. Alışveriş yapmayı çok seven ve kombinlerini hem bedenine hem de günümüz modasına göre belirleyen Lami Uyar, bu özelliği ile ilgili olarak “İş dünyasındaki başarı kurallarımdan birisi de daima şık ve özenli gözükmek. Kişinin kendisine gösterdiği özen karşıdakine saygı niteliği de taşır.” diyerek kendine özenmenin hayatının önemli bir prensiplerinden olduğunu belirtiyor.

 

ZARİF VE ŞIK DETAYLARLA KOMBİNİNİ TAMAMLIYOR

Erkek modasını yakından takip ettiğini ama bu modayı taklit etmediğini sadece kendisi için uygun olan parçaları seçtiğini belirten Lami Uyar mevsimsel geçişlerde dönemin favori renklerini kendisi için uyarladığını ve kombinlediğini söylüyor. Artık erkek modasının da geliştiğini ve birçok renk seçeneği sunduğunu belirten Uyar “Renk takıntım yok bana yakışan her rengi önyargım olmadan kombinlerimde kullanabilirim” diyor. Ayrıca aksesuar kullanımına da özen gösteren Uyar, saatin yanı sıra kolye ya da bileklik gibi aksesuarlarla kombinini zenginleştirip ayakkabı ve kemer gibi giyim parçalarının uyumunu da sağlıyor.

Kaynak : https://www.klassmagazin.com/davetlerde-sikligiyla-dikkatleri-uzerine-cekiyor

Klass Magazin